top of page
Reference
Janča a Matuš
IMG_5084.JPG
IMG_5084_edited.jpg
Miško, děkuju! Všechno bylo naprosto perfektní, krásný, dokonalý a hlavně stále s úsměvem na tváři. Pokud si chcete svůj den užít na maximum a být v klidu, že všechno bude šlapat tak, jak má, Miška je ta nejlepší volba. Opravdu nemám co vytknout. 

                             Lešš
Káťa a Tomáš
IMG_3820.JPG
IMG_3820_edited.jpg
Tímto bychom chtěli ještě jednou moc poděkovat Mišce a Dášence z MF EVENTS za přípravu a skvělou organizaci svatby. Jsme moc vděční za to, co pro nás Míša udělala během veškerých příprav před svatbou i během svatebního dne. Kdykoliv jsme cokoliv potřebovali, tak byla vždy na příjmu a vše vyřešila s úsměvem k naší spokojenosti. Díky Míše proběhlo vše bez stresu a starostí a my si tak mohli užít náš velký den na 100%. Spolu s Dášenkou nám vytvořili krásnou výzdobu, která celému dni dodala to správné kouzlo. Dášence moc děkujeme za tiskoviny a nádherné květiny. Je opravdu znát, že holky jejich práce baví a dělají to s láskou. Pokud si chcete užít svatbu na 100%, pak doporučujeme holky z MF Events, které se o vše perfektně postarají.
                       Koškovi
Renča a Adam
3F6A9414.JPEG
3F6A9414_edited.jpg
Milé budoucí nevěsty, vdávala jsem se v polovině šestého měsíce těhotenství a nabýt Míši neproběhla by svatba v takové pohodové atmosféře. Celý den proběhl bez stresu a s manželem jsme si náš den moc užili. Míša od brzkého rána vše připravovala. Nechala jsem ji volnější ruku, abych byla i trochu překvapená já. Přípravy jsem mohla tajně sledovat z okénka. Byla to nádhera. Mnohem hezčí než jsem viděla na Pinterestu. Míša je takový člověk, který s úsměvem na tváři a pozitivní myslí, Vám stojí za zády a snaží se, aby ten váš den byl jedinečný. A to náš byl. Neváhejte MF Events oslovit, pokud si Váš den chcete užít bez stresu. Míšo, srdečně ještě jednou moc děkujeme, že jsi nám pomohla vytvořit nezapomenutelné vzpomínky na náš den. Nebýt tebe, nebylo by to ono. 
                     Vondrovi
Klárka a Pája
IMG_3974.JPG
IMG_3974_edited.jpg
Naše úžasná, usměvavá Miška tu pro nás byla ve dne, v noci. Byla připravena poradit a pomoci kdykoliv. Může za nádhernou výzdobu, za organizaci celého dne a s Dášenkou za úžasné květiny. Je naprostý profík, ani si nedokážu představit svatbu bez ní. Jako nevěsta jsem nemusela nic řešit a užít si náš den na 100%. Ještě jednou mockrát děkuji za všechno, jste úžasný tým a všechno bylo nad naše očekávání, nic se nepokazilo, vše klapalo naprosto neskutečně. Jste profici, bez vás všech úžasných pomocníčků by to takhle nedopadlo. Všichni si vše hrozně chválili. Moc Vám všem děkujeme, jste úžasný! 
                    Knotkovi
Miška a Jenda
IMG_3694.JPG
IMG_3694_edited.jpg
Miška je naprosto skvělá koordinátorka, která pro svatby žije a na každém kroku to je vidět, že to dělá opravdu s láskou. Svatba pro mě byla ze začátku spíš stresem, chtěla jsem mít vše dokonalé a neustále mě něco překvapovalo. Pak jsem se rozhodla oslovit Mišku, a od té doby jsem se začala opravdu upřímně těšit. Mimo jiné jsem se na ní mohla s čímkoliv obrátit, poradit se, zeptat se. Miška byla neustále k dispozici a vždy s úsměvem na tváři. A to je pro nevěstu opravdu nejvíc. Užili jsme si náš den na víc jak 100%, absolutně bez starostí. Naší svatbu si všichni užili, od nejmladších po nejstarší a to, že lepší svatbu nezažili, opravdu potěší. Moc děkujeme Dášence, Matesovi, Kristiánovi, Irynce a hlavně tobě Miško. MF Events doporučujeme všem, kteří si chtějí svůj den užít naplno.
                         Lešovi
Péťa a Křesi
IMG_3595.JPG
IMG_3595_edited.jpg
 Možná si někdo myslí, že mít svatební koordinatorku je zbytečné a o pohodlí, ale vůbec to tak není, já toho rozhodně nelituji a rozhodla bych se znovu pro Mišku. Zařídila úplně všechno do dokonalosti. Já se s ničím nestresovala ani před svatbou, ani v průběhu. Nechala jsem si doporučit dodavatele, které má ozkoušené a to se posléze ukázalo jako nejlepší volba. Vše bylo dokonalé, a to neříkáme jen my nvovomanželé, ale i naši hosté a i přátelé, kteří se svatby nezúčastnili a viděli pouze fotky a video. Moc děkujeme za skvělou organizaci a rady, které jsi nám dala a tím všechno dotáhla k naprosté senzaci, kterou jsme si ani neuměli představit.  
                 Křesánkovi
Terezka a Milan
IMG_4764.JPG
IMG_4764_edited.jpg
Moc děkujeme Míše za koordinaci našeho dne. Výzdoba byla úžasná, Míša a její tým zařídili vše dle mých představ aniž bych to musela říkat.. Jelikož jsem byla celou dobu v rukou kosmetičky a nemohla už nic připravit, tak mě Míša perfektně zastoupila. Všechno našla, připravila, rozmístila. Zkrátka je vidět, že má bohaté zkušenosti, ví co dělá a je profesionální. Nevím, co dělají nevěsty, které koordinátorku nemají, protože já bych byla úplně ztracená. Děkujeme!!! 
                                                         Piskáčkovi
Šárka & Jakub
IMG_0588.JPG
IMG_0588_edited.jpg
Michalka s celým svým týmem jsou naprosto skvělý! S Miškou jsem řešila veškeré přípravy svatby, kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, tak byla pohotová, snad neustále na příjmu. Vždy udělala vše, co bylo v jejich silách k naší plné spokojenosti. Svou práci miluje a to je také znát na výsledcích. Kontrolovala, zda nám nic nechybí a vše se mnou konzultovala. Průběh dne krásně koordinovala a hlídala, aby zábava nevázla. Rozhodně doporučujeme MF Events každému, kdo si chce svou svatbu užít a prožít s co nejmenším stresem. Děkujeme!!!!
                                                         Zdeškovi
Tereza & Michal
IMG_1386.JPG
IMG_1386_edited.jpg
Touto cestou ještě jednou srdečně děkujeme Míše za perfektní koordinaci našeho svatebního dne. Míša mi pomohla, aby den byl bez chyby a já se nemusela o nic starat. Její agenturu velmi doporučujeme a děkujeme, že jsi náš den dotáhla k dokonalosti.
                                                            Hájkovi
Hanka a Jirka
IMG_4437.JPG
IMG_4437_edited.jpg
Velké, spíš obrovské díky patří Míše, bez které by to celé nikdy nevypadalo, tak jak to nádherně vypadalo v náš den. Byl to úžasný den, plný úžasných lidí, lidí kteří jdou do všeho naplno a udělají pro Vás maximum. Děkujeme Míše, že to tak skvěle celé zorganizovala. Naše prarodiče to dojalo a jak několikrát prohlásili bylo to celé úžasné až pohádkové a za to Vám ze srdce děkujeme, děkujeme a ještě jednou moc děkujeme. Jste skvělý! 
                       Korfovi
Klára & Marek
IMG_0411.JPG
IMG_0411_edited.jpg

Milé budoucí nevěsty, pokud váháte (tak jako jsem i já váhala), zda si dát na svatbu koordinátorku nebo ne? URČITĚ ANO! Ten den Vám tak strašně uteče, že budete rádi, že Miška za Vás vyřeší převzetí dortu, vybere OP, seřadí všechno do nástupu a plno dalších věcí, které koordinuje celý den! Věřte mi, stojí to za to! Byla jsem na několika svatbách, kde koordinátorka pochválit nemůžu. Míša je ale pravý opak!!! Strašně moc doporučuji, usnadní to Váš velký den a Vy si ho mnohem víc užijete. Ještě jednou moc děkujeme! 

Za nás obrovská spokojenost!!!


                    Pivoňkovi
Veronika & Igor
IMG_0949.JPG
IMG_0949_edited.jpg
Moc děkujeme Míše za pomoc s přípravou a organizací naší svatby. Tím, že žijeme v zahraničí, byla pro nás nepostradatelná po celou dobu přípravy svatby. Už od samého začátku nám pomáhala, vyhledávala vhodné lokality, na které také dojela a přes videokameru vše ukázala. Během celé přípravy byla neustále k dispozici a s velkou ochotou a trpělivostí nám pomáhala připravovat svatbu tak, abychom byli na 100% spokojeni. Svatební den jsme si užili bez jakéhokoliv stresu a nemuseli jsme se o nic starat, protože vše bylo za nás zařízené. Ještě jednou moc děkujeme!
                                                            Bobuští
Danča a Tonda
DSC_1206.JPEG
DSC_1206_edited.jpg
Díky Mišce a Dášence za profi vytuněné místo od výzdoby až po zajištění MAtthew films v čele
s Matějem Richtrem, který nám udělal krásné video za pomocí kolegy Karla. Miško, a líbá tě Vojtíšek.

                 
     
             Veselé Maliny
Petra & Lukáš
IMG_0737 2.JPG
IMG_0737 2_edited.jpg

Touhle cestou by jsme chtěli ještě jednou poděkovat Mišce a Dášence z MF Events za skvělou organizaci svatby! Když jsem s Míšou mluvila poprvé sedli jsme si jako lidi a ve všem jsme si rozuměli. Doporučila nám šikovnou floristku Dášu, která nám připravila tu nejkrásnější květinovou výzdobu a vše bylo tak jak jsem si nasnila. S Miškou jsem mohla ve dne v noci debatovat o svatbě a vždy ve všem poradila, ochotně zařídila a pomohla. Díky ní jsem byla v naprostém klidu a svatbu jsem si mohla užít na 200%.


                       Váňovi
Lucie & Jan
IMG_8358.JPG
IMG_8358_edited.jpg

Kde jenom začít..

Ale asi tím, že jsme neskutečně vděční, co pro nás Míša - naše svatební koordinátorka, udělala. Myslela i na maličkosti, které by nás ani nenapadli. Při schůzkách byla vždy milá

a usměvavá. Dokázala nás povzbudit, když jsme byli ve stresu. Obzvlášť v posledních dnech před svatbou. Po pár schůzkách věděla, co se nám líbí a o celou výzdobu se postarala sama. Rozhodně doporučujeme Míšu, aby

se Vám postarala NEJEN o svatební den. 

Všechno zařídí, obstará a výsledek stojí za to!

Můžete se na ní ve všem spolehnout!

Ještě jednou moc děkujeme!


                    Holečkovi
bottom of page