Reference
IMG_8358_edited.jpg

Lucie a Jan

Kde jenom začít..

Ale asi tím, že jsme neskutečně vděční, co pro nás

Míša - naše svatební koordinátorka, udělala.

Myslela i na maličkosti, které by nás ani nenapadli.

Při schůzkách byla vždy milá a usměvavá.

Dokázala nás povzbudit, když jsme byli ve stresu.

Obzvlášť v posledních dnech před svatbou.

Po pár schůzkách věděla, co se nám líbí a o celou výzdobu se postarala sama.

Rozhodně doporučujeme Míšu, aby se Vám postarala NEJEN o svatební den. Všechno zařídí, obstará a výsledek stojí za to!

Můžete se na ní ve všem spolehnout!

Ještě jednou moc děkujeme!

Holečkovi

IMG_0411.JPG

Klára & Marek 

Milé budoucí nevěsty, pokud váháte (tak jako jsem i já váhala), zda si dát na svatbu koordinátorku nebo ne? URČITĚ ANO! Ten den Vám tak strašně uteče, že budete rádi, že Miška za Vás vyřeší převzetí dortu, vybere OP, seřadí všechno do nástupu a plno dalších věcí, které koordinuje celý den! Věřte mi, stojí to za to! Byla jsem na několika svatbách, kde koordinátorka pochválit nemůžu. Míša je ale pravý opak!!! Strašně moc doporučuji, usnadní to Váš velký den a Vy si ho mnohem víc užijete. Ještě jednou moc děkujeme!

Za nás obrovská spokojenost!!!

Pivoňkovi

IMG_1029 2.JPG

Markéta & Marek 

IMG_1386.JPG

Tereza & Michal

Touto cestou ještě jednou srdečně děkujeme Míše za perfektní koordinaci našeho svatebního dne. Míša mi pomohla, aby den byl bez chyby a já se nemusela o nic starat. Její agenturu velmi doporučujeme a děkujeme, že jsi náš den dotáhla k dokonalosti.

 Hájkovi

IMG_0588.JPG

Šárka & Jakub

Michalka s celým svým týmem jsou naprosto skvělý! S Miškou jsem řešila veškeré přípravy svatby, kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, tak byla pohotová, snad neustále na příjmu. Vždy udělala vše, co bylo v jejich silách k naší plné spokojenosti. Svou práci miluje a to je také znát na výsledcích. Kontrolovala, zda nám nic nechybí a vše se mnou konzultovala. Jezdila za námi z Prahy do Ústí na svatební místo U Dostrašilů, aby jsme vše domluvili. 

Ve svatební den od brzkého rána na místě a spolu s týmem od Dostrašilů nám připravili tu nejkrásnější výzdobu. Mimo jiné se postarala o všechny občanky na obřad a aby byly připravené prstýnky. Průběh dne krásně koordinovala a hlídala, aby zábava nevázla. 

Její skvělá grafička Dáša nám navrhla, upravovala dle našich představ a zhotovilo veškeré tiskoviny, které byly mimochodem naprosto boží. 

Tímto by jsme jí s mým můžem chtěli hrozně moc poděkovat za její veškerý čas a práci. Rozhodně doporučujeme MF Events každému, kdo si chce svou svatbu užít a prožít s co nejmenším stresem. Děkujeme!!!!

Zdeškovi

IMG_0737 2.JPG

Petra & Lukáš 

Touhle cestou by jsme chtěli ještě jednou poděkovat Mišce a Dášence z MF Events za skvělou organizaci svatby! Vše proběhlo jak mělo a upřímně nebýt těchto šikovných duší tak si náš den ani pořádně neužijeme. Když jsem s Míšou mluvila poprvé sedli jsme si jako lidi a ve všem jsme si rozuměli. Doporučila nám šikovnou floristku Dášu, která nám připravila tu nejkrásnější květinovou výzdobu a vše bylo tak jak jsem si nasnila. S Miškou jsem mohla ve dne v noci debatovat o svatbě a vždy ve všem poradila, ochotně zařídila a pomohla. Díky ní jsem byla v naprostém klidu a svatbu jsem si mohla užít na 200%. Pokud někdo váhá, zda koordinátorku na svatbu, já jsem pro všemi deseti. Krásky, ještě jednou děkujeme za všechno. A doufám, že jsme se neviděli naposledy

Váňovi

IMG_0949.JPG

Veronika & Igor

Moc děkujeme Míše za pomoc s přípravou a organizací naší svatby. Tím, že žijeme v zahraničí, byla pro nás nepostradatelná po celou dobu přípravy svatby. Už od samého začátku nám pomáhala, vyhledávala vhodné lokality, na které také dojela a přes videokameru vše ukázala. Během celé přípravy byla neustále k dispozici a s velkou ochotou a trpělivostí nám pomáhala připravovat svatbu tak, abychom byli na 100% spokojeni. Svatební den jsme si užili bez jakéhokoliv stresu a nemuseli jsme se o nic starat, protože vše bylo za nás zařízené. Ještě jednou moc děkujeme!

Bobuští