Svatební tým MF Events 

Dovolte nám se Vám představit.

Všechny nás něco spojuje a tím je neskromná kreativita

a touha po dokonalé svatbě.

Každá jsme jiná a přesto si jsme tak podobné.

Tvoříme, protože nás to baví a naplňuje.

Každá tvoříme jinou část svatby a jedna bez druhé nevytvoříme dokonalý celek.

Každá jsme z jiné strany světa, každá jsme si zkusily žít na jiném konci zeměkoule

a to se také přenáší do našeho tvoření.

Jsme open-minded, máme různé nápady a nebojíme se bláznivé výzvy. 

IMG_1450_Facetune_02-03-2021-09-57-06.he
IMG_1837_Facetune_10-03-2021-14-53-15_ed

Chceme, abyste nás alespoň letmo poznali,

protože je to velice důležité pro naši budoucí spolupráci.

Je důležité, aby mezi námi byla příjemná atmosféra,

kterou budeme přenášet i do Vašeho svatebního dne a celé spolupráce.

Aby vše fungovalo, jak má, musíme si sednout lidsky.

Proto není problém si s námi kdykoliv domluvit schůzku online, či osobně. 

Koordinátorka Michaela 

Certifikovaná svatební koordinátorka, zakladatelka MF Events a romantická duše s citem pro detail a design.

Původem z Ústí nad Labem, ale momentálně zakotvená v Praze.

Moje story:

​Odjakživa jsem měla potřebu něco organizovat a tvořit. Dlouhá léta jsem se věnovala tanci, od 15 let jsem měla tu možnost tvořit choreografie show dance a postupně si vyvinula silný vztah k divadlu.

Moje organizátorská aktivita vrcholila organizací mého maturitního plesu. Po střední škole jsem odcestovala na pár let do Chicaga, USA. V Americe jsem studovala divadelní herectví a režii, také jsem měla tu čest patřit do dobrovolnického divadla Bohemia. Po návratu do Čech jsem si hned našla práci v Praze a během toho hledala “to pravé”. Chvilku jsem pracovala pro eventovou agenturu a měla jsem na starosti maturitní plesy. V eventovce po mě začali chtít svatby a tím začal veškerý můj zájem o tyto akce, ale na chvíli jsem nechala eventy být a věnovala se sama sobě a svému čivavímu miminku. V tu chvíli přišel “ten pravý”! Já měla pocit, že v mém životě už chybí jenom ta práce, která by mě mohla naplňovat a já byla spokojená s tím, co dělám.

Přihlásila jsem se tedy do kurzu Svatební koordinátor, začala spolupracovat s naší úžasnou grafičkou Dariou a vznikl projekt MF Events.

IMG_1564_Facetune_06-03-2021-17-15-33_ed
IMG_1854.jpg
IMG_1509_Facetune_04-03-2021-01-55-22.he
IMG_1510_Facetune_04-03-2021-01-58-27 2.

Cukrářka a Koordinátorka Dominika  

Nejnovějším členem týmu MF Events, nově certifikovaná svatební koordinátorka a skvělá cukrářka s okouzlujícími dezerty.

Původem z Kladna, kde také její srdce zůstalo. 

Moje story:

​Od malička jsem milovnice sladkého a to mi zůstalo dodnes. Po ukončení střední školy, jsem se na dva roky přestěhovala do Manchesteru v Anglii. Žila jsem v úžasné rodině jako au-pair a tato rodina se stala mou druhou rodinou a jsme dodnes v kontaktu. Po dvou letech jsem ale zjistila, že moje srdce patří do mého rodného Kladna a vrátila jsem se zpět. 

Po návratu jsem si pořídila svého čtyřnohé parťáka a úžasného partnera a zakotvila jsem na hotelu v Praze, kde jsem dodnes. 

Vždy jsem příležitostně ráda pekla,  jak dorty, tak dezerty. Zjistila jsem, že pečení mini dezertů, je přesně to, co mě naplňuje. Díky spolupráci s MF Events Vám pomůžu na Vaší svatbě vytvořit výjimečný sweet bar, na který jen tak nezapomenete. Zapomeňte na klasické zákusky, které jste viděli na každé svatbě. Snažím se dělat věci jinak a jsem tu pro vás, abych vám splnila jakékoliv přání. 

Grafička a Floristka Daria 

Energetická, kreativní a usměvavá mladá slečna s citem pro design. Nadšeně se  pohybuje v nejnovějších trendech, co se svatebního designu týče.

Moje story:

Celý život jsem byla nadšená do fotografií a bytového designu. Na střední škole v Rusku jsem studovala fotografování. Hned po střední škole jsem byla vyslána do Čech za studii. Chvilku jsem studovala územní plánování, kde jsem objevila svůj talent pro grafiku a tvoření v počítačových programech. Absolvovala jsem pár kurzů a začala se tomu naplno věnovat. Hned po seznámení s Míšou jsme začaly spolupracovat a založily MF Events.

Od té doby tvořím pro naše nevěsty loga, veškeré tiskoviny a svatební web. Mou touhu teď začaly naplňovat květiny, vystudovala jsem si pár kurzů a nově nabízím veškeré služby, co se svatební floristiky týče. Mým snem je otevřít kvetinářství.

IMG_1542_Facetune_04-03-2021-18-01-52.he
IMG_1537_Facetune_04-03-2021-18-03-40.he

Make-up artist a Hair stylist Zuzana 

IMG_1495_Facetune_03-03-2021-14-09-58.he
IMG_1500_Facetune_03-03-2021-14-13-19.he

Nadšená certifikovaná make-up artistka vždy s pozitivní energií.

Žena, která každou možnou chvíli věnuje zlepšování technik líčení a inspiruje se na různých internetových platformách a zahraničních školení.

Moje story:

​Jmenuji se Zuzana Vachálková a pocházím z Přerova. Jako malá jsem závodně tančila latinu, kde jsem získala první zkušenosti s make-upem a touhu po dokonalé vizáži. Vystudovala jsem, co jsem nepotřebovala a po škole odcestovala do Anglie.

V Liverpoolu jsem pracovala jako krupiér v casinu a z Anglie se stala výletní loď.  Po 5ti letech strávených na zaoceánských lodích a oslavení 30tky mi začaly tikat biologické hodiny. Rozhodla jsem se tedy vrátit na pevninu a usadit se. Potkala jsem svoji osudovou lásku a domovem se pro mě stala Praha.

V Praze je trošku více možností než v Přerově (nic ve zlém), a tak jsem mohla postupně absolvovat základní kurzy líčení. Hodně jsem trénovala na kamarádkách a pomalu zdokonalovala své dovednosti. Můj sen se stával skutečností. V tuto chvíli je pro mě největším potěšením syn Adámek a hned za ním vášeň pro líčení!  

Provozuji salon krásy u sebe doma. Věnuji se všem druhům líčení, lepení umělých řas a dokonalému obočí. Mimo jiné pracuji i na zlepšení svatebních účesů, takže Vám mohu nabídnout kompletní servis. Před každou svatbou se ráda sejdu s nevěstou na konzultaci a zkoušku, abychom se lépe poznaly a v den D bylo vše perfektní a bez starostí.